Logowanie | Rejestracja

Slim Collection

Slim to innowacyjny, wygodny i skuteczny produkt, który zrewolucjonizuje pojęcie odchudzania. Dzięki zastosowaniu mikrokapsułek jest bogaty w naturalne składniki aktywne, takie jak kofeina, retinol, kwasy tłuszczowe, aloes oraz witamina E, kształtuje sylwetkę i zmniejsza uszkodzenia spowodowane przez cellulit, które dotykają prawie 90% kobiet.

 

Wykonany jest z nowej generacji włókna połączonego z naturalnym kauczukiem.

Slim Collection to absolutna nowość w świecie fitness. Jest on sojusznikiem kobiecego piękna bez zmiany codzienności, a jednocześnie w trakcie aktywności fizycznej pobudza mikrokrążenie skóry, które dotlenia tkanki i powoduje szybsze spalanie tłuszczu.

Slim Collection jest najnowszym i wysokowydajnym produktem w zakresie techno-tkaniny, który niczym druga skóra, idealnie dopasowuje się do każdego ciała zapewniając mu komfort. Jest bardzo lekki, wyjątkowo cienki, lecz mimo to nie prześwituje, gwarantując jednocześnie maksymalną kontrolę mięśni.

Tkanina posiada wyjątkową oddychalność, wchłania pot i pozwala na naturalne parowanie. Pozwala na swobodę ruchu, nie uciska oraz posiada właściwości zachowania kształtu, nawet po wielu zastosowaniach. Tkanina ta jest gładka i przyjemna w dotyku oraz wytrzymała na działanie aktywnego chloru. Testy wykazują, że jest ona odporna na ścieranie o najwyższej wartości 5 oraz ochronę przed promieniowaniem UV (UPF 50 +) oraz utrzymuje swoje właściwości aż do 100 prań!!!*

Wyniki badań klinicznych, dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności działania Slim Collection wykazały nadzwyczajność w redukcji cellulitu i eliminowaniu tłuszczu. Są one potwierdzone pozytywnymi ocenami derma-kosmetycznymi przez Bio Basic Europe – Milan. Testowany dermatologicznie został zaklasyfikowany jako produkt nie wywołujący podrażnień, wyszczuplający sylwetkę, sprawia że skóra staje się gładsza oraz zwalcza obrzęki.

modelka_zegar_cmyk_300dpi_500

Przez 56 dni przeprowadzono test na 20 kobietach w wieku od 18 do 60 lat, które nosiły ubrania wykonane z Slim Collection przez 8 godzin dziennie bez masaży, kremów i herbat ziołowych lub innych zabiegów. Uzyskane wyniki wskazują, że Slim Collection walczy z cellulitem i zmniejsza zlokalizowane złogi tłuszczu.

Testy wykazały następujące wyniki po 56 dniach noszenia Slim Collection:

  • zmniejszenie obwodu ud i bioder do 2,5 cm,
  • redukcja efektu skórki pomarańczowej w 75%
  • podniesiona jędrność skóry w 85 %
  • poprawa mikrokrążenia w 80 % przypadków.

Produkty wykonane z Slim Collection znajdują idealne zastosowanie w wykonywaniu wszelkiego rodzaju sportów: bieganie, fitness czy aerobic itp.

 

Dzięki Slim Collection można poczuć się pięknie oraz nabrać pewności siebie bez względu na styl życia.